Newsletter
"Edukacja globalna i ekologiczna"


Jeśli chcesz co miesiąc otrzymywać informacje o materiałach edukacyjnych, aktualnych wydarzeniach i ciekawych artykułach z zakresu edukacji globalnej i edukacji ekologicznej, zapraszamy do lektury naszego newslettera. Polecane materiały pomagają włączać elementy edukacji globalnej i ekologicznej do zajęć przedmiotowych (fizyki, chemii, biologii, j. polskiego, j. angielskiego, historii, WOSu, plastyki), a także dostarczają innych przydatnych informacji. 
 

Ważna informacja: Newsletter wysyłany jest przy pomocy internetowej aplikacji MailChimp należącej do firmy The Rocket Science Group z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Na potrzeby wysyłki naszego newslettera MailChimp przechowuje adresy mailowe zapisanych osób. Usługodawca deklaruje w swojej polityce, że nie wykorzystuje tych adresów w żadnym innym celu (szczegóły TUTAJ, w języku angielskim). Czujemy się jednak zobowiązani do poinformowania Państwa, że Wasze adresy mailowe są zapisywane (na potrzeby wysyłki) w zasobach firmy niezwiązanej z Centrum Edukacji Obywatelskiej i niepodlegającej polskiej jurysdykcji.

 
* Wskazuje wymagane pola

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. Please let us know all the ways you would like to hear from us:

Email Marketing Powered by MailChimp